Тема: Сучасні комп’ютери
та їх застосування
Мета:
навчальна: розширити уявлення про
призначення комп’ютера, застосування
сучасних комп’ютерів у різних сферах
людини;
закріпити знання правил поведінки в комп’ютерному класі та БЖД при роботі з комп’ютером
розвивальна: розвивати увагу, пам’ять та логічне мислення;
Тип уроку: засвоєння нових знань
Обладнання та наочність: дошка, комп’ютери, інструкції з безпеки життєдіяльності у
кабінеті інформатики, картки із зображенням професій людини.
Програмне забезпечення: навчальна презентація з висвітленням основних правил
поведінки і БЖД в комп’ютерному класі; скрайбінг - презентація застосування
комп’ютера.
Хід уроку
І ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ ЕТАП
1) Привітання
2) Повторення правил поведінки у комп’ютерному класі
На минулому уроці ви ознайомилися з правилами т/б у комп’ютерному
класі. А зараз перевіримо, як ви їх засвоїли.
1. Вставити потрібні слова замість пропусків.
- Не
розпочинай роботу за комп’ютером без дозволу ___________.
- Спиту
тримай __________.
- Сидіти
слід не відстані не менше ______ від екрана монітора.
- Не
торкайся __________, __________, _________, __________, __________ і
__________, з якими тебе не знайомив вчитель.
- Не
працюй _______ і ___________
руками.
ІІ АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ
- Уявіть,
що ви прийшли у магазин купити хліба. Скільки коштує хлібина?
- Вам
треба вибити у касі чек. Як ви звернетесь до касира?
- Де
касир візьме чек?
Отже, для того, щоб вибити чек, касир використав комп’ютер.
ІІІ ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ І МЕТИ УРОКУ
Діти, сьогодні ми познайомимося з можливостями комп’ютера.
Тема уроку: Сучасні комп’ютери та їх
застосування
IV ВИВЧЕННЯ НОВОГО МАТЕРІАЛУ
Робота з зошитом
Ст.4, №1
- Перегляд
скрайбінг - презентації з поясненням нового матеріалу
- Робота з зошитом
- Ст.4, №2
Фізкультхвилинка
Вільну маємо хвилинку –
Почнемо фізкультрозминку:
Наче пташка, політаймо,
Наче зайчик, пострибаймо.
V РОБОТА ЗА КОМП’ЮТЕРОМ
А зараз ми перейдемо до роботи з комп’ютером.
Пригадайте ще раз на якій відстані від екрана монітора слід сидіти?
1. Сідайте тихенько за свій комп’ютер. Сьогодні ми познайомимося з презентацією «Професії людини і комп’ютер»
2. Практична робота учнів
2. Практична робота учнів
3. Релаксація
- Закрити очі на рахунок 1-2, відкрити очі і подивитися на кінчик носа на рахунок 3-4.
- Швидко кліпати очима протягом 15 с.
4. Робота з зошитом
Ст. 5, № 3, 4
VI ЗАКРІПЛЕННЯ ЗНАНЬ УЧНІВ
З поданих малюнків обери ті де використовується комп’ютер.
VII ПІДСУМОК
Робота з зошитом
Ст. 5, № 5
- Які нові слова почуті сьогодні на уроці можна віднести у комп’ютерний словничок
1. Можливості комп’ютера.
Немає коментарів:
Дописати коментар